Placówka 1

Mińska 38, 11-111 Wrocław

zobacz jak dojechać

71 358 24 44 [email protected]

Placówka 2

Powstańców Śl. 56a/2, Wrocław

zobacz jak dojechać

71 373 89 29 [email protected]

Innowacyjna metoda leczenia hemoroidów- klej Hemoff

Innowacyjna metoda leczenia hemoroidów- klej Hemoff service thumbnail

Innowacyjna metoda leczenia hemoroidów- klej Hemoff

Hemoroidy, inaczej guzki krwawnicze, to jedna z najbardziej wstydliwych chorób cywilizacyjnych, z którą zmaga się coraz większe grono pacjentów. Przyczyną powstawania hemoroidów jest brak aktywności fizycznej, długotrwała praca siedząca i nieodpowiednia dieta. Problem dokuczliwych guzków można rozwiązać w naszej klinice. Oferujemy pełen wachlarz zabiegów usuwania hemoroidów. Najnowocześniejszym sposobem leczenia jest klejenie żylaków odbytu metodą Hemoff.

Leczenie klejem tkankowym HemOff pozwala na bezpieczne i szybkie usunięcie lub zredukowanie guzków krwawniczych odbytu. Zabieg polega na wstrzyknięciu preparatu w guzek hemoroidalny, co w efekcie końcowym prowadzi do zwłóknienia guzka. Zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym.

Przed zabiegiem wymagana jest konsultacja kwalifikująca do zabiegu i diagnostyka proktologiczna. Na podstawie oceny stopnia zaawansowania choroby, lekarz prowadzący decyduje o liczbie wymaganych zabiegów i ich częstotliwości. Z reguły jeden zabieg pozwala na uzyskanie zadowalających efektów, które widoczne są w bardzo krótkim czasie. Zabieg odbywa się w warunkach ambulatoryjnych, trwa kilka – kilkanaście minut. Po zabiegu pacjent może wrócić do codziennych obowiązków. Pierwsza konsultacja pozabiegowa jest bezpłatna.

Przeciwwskazaniem do leczenia hemoroidów powyższą metodą jest m.in. stan zapalny kanału odbytu lub odbytnicy, ostra szczelina odbytu lub rozległe zmiany skórne.

Partnerzy

Enel-med PZU Znany Lekarz