Placówka 1

Mińska 38, 11-111 Wrocław

zobacz jak dojechać

71 358 24 44 [email protected]

Placówka 2

Powstańców Śl. 56a/2, Wrocław

zobacz jak dojechać

71 373 89 29 [email protected]

Konsultacje lekarskie z zakresu modelowania sylwetki

Konsultacje lekarskie z zakresu modelowania sylwetki service thumbnail

Konsultacje lekarskie z zakresu modelowania sylwetki

W klinice Ars - Medica Wrocławskie Centrum Zdrowia w dniach 16–20 listopada br. zainteresowani będą mogli wziąć udział w bezpłatnych konsultacjach lekarskich z zakresu modelowania ciała stabilizowanym kwasem hialuronowym.

Konsultacje organizowane są w ramach ogólnopolskiej kampanii edukacyjnej „Świadome Piękno”, której celem jest zwrócenie uwagi pacjentów i lekarzy na bezpieczeństwo oraz jakość zabiegów medycyny estetycznej. Organizatorem akcji jest szwedzka firma biotechnologiczna Q-MED. Podczas konsultacji Pacjenci będą mogli uzyskać fachowe porady z zakresu modelowania ciała stabilizowanym kwasem hialuronowym. Lekarz specjalista nie tylko odpowie na pytania dotyczące m. in. niechrurgicznego powiększania i ujędrniania biustu, konturowania łydek i pośladków a nawet kształtowania męskiej klatki piersiowej, ale również o ich bezpieczeństwie.

Rejestracja będzie prowadzona telefonicznie, w dniach od 9 do 13 listopada br. Szczegółowe informacje o sposobie rejestracji oraz regulamin dostępne są na stronie internetowej kampanii www.swiadomepiekno.pl.

Bezpłatne konsultacje odbędą się w wybranych gabinetach dermatologii i medycyny estetycznej w 24 miastach Polski. W celu umówienia terminu wizyty prosimy o kontakt z rejestracją Kliniki.

Partnerzy

Enel-med PZU Znany Lekarz