Placówka 1

Mińska 38, 11-111 Wrocław

zobacz jak dojechać

(0-71)-3582-444 kontakt@arsmedica.pl

Placówka 2

Powstańców Śl. 56a/2, Wrocław

zobacz jak dojechać

(0-71)-3582-444 kontakt@arsmedica.pl

mgr Ewa Jacuńska zdjęcie

mgr Ewa Jacuńska

Specjalista psycholog

Absolwentka psychologii Uniwersytetu Wrocławskiego. Doświadczenie zawodowe obejmuje pracę psychologa w pogotowiu opiekuńczym, w poradni wychowawczo – zawodowej, poradni psychologicznej oraz na wrocławskich uczelniach wyższych: Uniwersytecie Wrocławskim oraz Politechnice Wrocławskiej.
Współpracowała z Działem Publicystyki Radiowej w Polskim Radiu Wrocław, przez okres kilkunastu lat była konsultantem Telefonu Zaufania. Prowadziła zajęcia z zakresu psychologii ogólnej, psychologii społecznej, psychoterapii i socjoterapii (w tym programy autorskie) na wrocławskich uczelniach.
Uczestniczyła w konferencjach naukowych organizowanych przez Uniwersytet Opolski oraz Politechnikę Wrocławską, Wrocławskie Centrum Zdrowia "Ars Medica", a także w licznych szkoleniach i warsztatach psychologicznych, krajowych i międzynarodowych.

zobacz więcej

Prowadziła szkolenia i warsztaty psychologiczne dla chirurgów plastycznych, szkolenia dla kierowników wycieczek zagranicznych oraz szkolenia w zakresie komunikacji społecznej. W ramach pacy w Telefonie Zaufania- szkolenie "Przemoc w rodzinie" i konferencje branżowe. Praktykowała w charakterze psychologa w oddziałach naczyniowych, transplantologii i gastrologii AM we Wrocławiu, Szpitalu Psychiatrycznym we Wrocławiu.

Wybrane publikacje naukowe:
- O uwarunkowaniach agresywnych zachowań dzieci i młodzieży, Zeszyty Naukowe WSO we Wrocławiu, 2000
- O wyuczonej bezradności, Zeszyty Naukowe WSO we Wrocławiu, 2001
- O problemach dziecka zahamowanego, Materiały z konferencji naukowej w Kamieniu Śląskim, Uniwersytet Opolski, 2001
- Wybrane cechy nauczyciela a jakość ewaluacji, WSOWL, Wrocław, 2003
Zainteresowania: nowinki psychologiczne, muzyka klasyczna, literatura, turystyka i pływanie. Biegle posługuje się językiem angielskim i rosyjskim.

Motto życiowe: „Życiem dla ciała jest serce spokojne". /"Księga Przysłów"/
Zakres udzielanych konsultacji i pomocy psychologicznej obejmuje: diagnostykę psychologiczną (osobowość, inteligencja, zaburzenia zachowania), kryzysy psychiczne i zdrowotne, konsultacje przed i po zabiegach operacyjnych, sytuacje trudne, stresowe, konflikty, trudności wychowawcze – dzieci i młodzież, problemy rodzinne i małżeńskie.

Partnerzy

Enel-med PZU NFZ Inter Partner Compensa