Placówka 1

Mińska 38, 11-111 Wrocław

zobacz jak dojechać

71 358 24 44 [email protected]

Placówka 2

Powstańców Śl. 56a/2, Wrocław

zobacz jak dojechać

71 373 89 29 [email protected]

dr Adam Kuźmiński zdjęcie

dr Adam Kuźmiński

Specjalista chirurgii ogólnej

Ukończyłem Wrocławską Akademię Medyczną, gdzie uzyskałem tytuł doktora nauk medycznych.
Pracuję obecnie w I Klinice Chirurgii Gastroenterologicznej i Endokrynologicznej Akademii Medycznej we Wrocławiu, a także we Wrocławskim Centrum Zdrowia ArsMedica. Swoją wiedzą z zakresu medycyny dzielę się ze studentami Wydziału Medycznego Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Legnicy gdzie jestem wykładowcą.

Specjalizuję sie w chirurgii endokrynologicznej, schorzeniach tarczycy, ich diagnostyce oraz w chirurgii przepuklin i technikach laparoskopowych.
Uczestniczyłem w wielu kursach i szkoleniach podnosząc moje kwalifikacje i umiejętności.

zobacz więcej

Moja wieloletnia praca w Klinice chirurgii endokrynologicznej pomaga mi w ciągłym poszerzaniu wiedzy z zakresu schorzeń tarczycy, a staż w wiodącym w Polsce ośrodku wideochirurgii w Wejherowie pozwolił mi na doskonalenie tej nowoczesnej metody chirurgicznej.

Moje umiejętności w obrazowaniu USG doskonaliłem w Roztoczańskiej Szkole Ultrasonografii, gdzie uczestniczyłem w kursach certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Ultrasonografii.
Posiadam certyfikaty ukończenia szkoleń z zakresu skleroterapii oraz zabiegów laserowego leczenia żylaków kończyn dolnych prowadzonych przez Wrocławskie Centrum Zdrowia ArsMedica. 

Partnerzy

Enel-med PZU Znany Lekarz