O nas

Profesjonalizm i medycyna

O nas

Profesjonalizm i medycyna

Wrocławskie Centrum Zdrowia Ars Medica to nowoczesna placówka istniejąca na medycznym rynku wrocławskim ponad 20 lat. Założycielem Kliniki jest prof. Zbigniew Rybak świetny specjalista, człowiek bardzo empatyczny z szerokim wachlarzem doświadczeń i ogromną wiedzą.

Ars Medica posiada bogatą oferta usług, dbanie o indywidualne potrzeby Pacjenta poprzez właściwe relacje i troskę ze strony personelu to nasz priorytet. W 2014 roku Wrocławskie Centrum Zdrowia Ars Medica zostało poddane niezależnemu audytowi, który to potwierdził, iż Klinika zapewnia pacjentom najwyższe standardy w obszarach: obsługa pacjenta, dostępność, postrzeganie praw pacjenta, stosowanie metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług, budowanie potencjału organizacji usług medycznych.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu działalności Kliniki jest Certyfikat Przyjaznej Przychodni.

Decydując się na skorzystanie z konsultacji/zabiegów w naszej placówce możecie mieć Państwo pewność, iż będą wykonane na wysokim poziomie kultury i z wszelką wiedzą medyczną.

Zespół Kliniki tworzy szerokie grono doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, a wyposażenie gabinetów oraz sali operacyjnej klasyfikuje się na poziomie światowym.

Profesjonalizm i medycyna to nasza myśl przewodnia.