Placówka 1

Mińska 38, 11-111 Wrocław

zobacz jak dojechać

71 358 24 44 [email protected]

Placówka 2

Powstańców Śl. 56a/2, Wrocław

zobacz jak dojechać

71 373 89 29 [email protected]

O nas

Wrocławskie Centrum Zdrowia Ars Medica to nowoczesna placówka istniejąca na medycznym rynku wrocławskim ponad 20 lat. Założycielem Kliniki jest prof. Zbigniew Rybak świetny specjalista, człowiek bardzo empatyczny z szerokim wachlarzem doświadczeń i ogromną wiedzą.
Ars Medica posiada bogatą oferta usług, dbanie o indywidualne potrzeby Pacjenta poprzez właściwe relacje i troskę ze strony personelu to nasz priorytet. W 2014 roku Wrocławskie Centrum Zdrowia Ars Medica zostało poddane niezależnemu audytowi, który to potwierdził, iż Klinika zapewnia pacjentom najwyższe standardy w obszarach: obsługa pacjenta, dostępność, postrzeganie praw pacjenta, stosowanie metody promocji i informacji, kompleksowość i jakość świadczonych usług, budowanie potencjału organizacji usług medycznych. Potwierdzeniem wysokiego poziomu działalności Kliniki jest Certyfikat Przyjaznej Przychodni.
Decydując się na skorzystanie z konsultacji/zabiegów w naszej placówce możecie mieć Państwo pewność, iż będą wykonane na wysokim poziomie kultury i z wszelką wiedzą medyczną.
Zespół Kliniki tworzy szerokie grono doświadczonych i wykwalifikowanych lekarzy, pielęgniarek, a wyposażenie gabinetów oraz sali operacyjnej klasyfikuje się na poziomie światowym.
Profesjonalizm i medycyna to nasza myśl przewodnia.

Partnerzy

Enel-med PZU Znany Lekarz