mgr Magdalena Krajewska

Magdalena Krajewska Dyrektor Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica, związana z Kliniką od początku jej powstania tj. od roku 2005.

 

W 2006r. rozpisując konkurs na świadczenia medyczne finansowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia zapoczątkowała współpracę Kliniki z NFZ.

 

Absolwentka Wydziału Informatyki i Zarządzania Politechniki Wrocławskiej, gdzie uzyskała tytuł magistra zarządzania przedsiębiorstwem. Wiedzę ugruntowała kończąc studia podyplomowe na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu w zakresie Zarządzania Jednostkami Opieki Zdrowotnej oraz na kierunku Prawo Medyczne i Bioetyka na Uniwersytecie Wrocławskim.

 

O sobie mówi, że jest mamą dwójki wspaniałych dzieci,amatorką biegania, maratonką, morsuje. W 2014r. uzyskała Koronę Maratonów Polskich, a w 2015r. rozpoczęła drogę do World Marathon Majors. W 2023 roku otrzymała od Prezydenta Miasta Wrocław Dyplom za Krzewienie Kultury Fizycznej wśród Mieszkańców Wrocławia i Rozwój Sportu w Mieście.
Na co dzień aktywnie działa jako strażak ratownik w Ochotniczej Straży Pożarnej oraz pełni obowiązki Radnej Sołeckiej.
Twierdzi, że codziennie trzeba dawać krok do przodu. Idąc tym tropem w 2018 roku w Himalajach wspięła się na Gokyo Ri (ok. 5357m n.p.m). Czuje się spełnioną kobietą.
dr Andrzej Schoepp

Dyrektor Wrocławskiego Centrum Zdrowia Ars Medica